Snow Leopard Day 2022

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ŚNIEŻNEJ PANTERY – 5 MARCA 2022 / NOWA LIMITOWANA LINIA PRODUKTÓW
SKITURY DLA ŚNIEŻNEJ PANTERY: PRZYŁĄCZ SIĘ DO AKCJI I POMÓŻ
W OCHRONIE ZAGROŻONEGO GATUNKU! DYNAFIT PRZEKAŻE 100% ŚRODKÓW ZE SPRZEDAŻY LIMITOWANEJ LINII PRODUKTÓW


Pokonaj jak najwięcej metrów przewyższenia i pomóż chronić dziką przyrodę. DYNAFIT już po raz trzynasty organizuje Międzynarodowy Dzień Śnieżnej Pantery. W tym roku akcja na rzecz ochrony „symbolu” marki odbędzie się 5 marca. W ramach wydarzenia DYNAFIT zachęca fanów skitouringu z całego świata do wspinaczki na fokach, by na koniec dnia zamienić każdy metr przewyższenia na 1 eurocent i przekazać całą kwotę organizacji Snow Leopard Trust, która już od 40 lat działa na rzecz ochrony zagrożonego gatunku irbisa śnieżnego.
Na tegoroczną edycję marka postanowiła przygotować ekscytujące niespodzianki. Metry przewyższenia można będzie zdobywać wspólnie w ramach tradycyjnych zorganizowanych wydarzeń, ale także we własnym zakresie i w dowolnym miejscu. Wystarczy udokumentować wycieczkę za pomocą urządzenia GPS, a po jej zakończeniu wysłać plik do DYNAFIT – marka uwzględni pokonane metry w ogólnym wyniku. Nowością będzie także limitowana linia produktów Snow Leopard powstała we współpracy z francuską artystką Lauriane Miarę. Wpływy ze sprzedaży trzech wyjątkowych modeli – T-shirta, opaski i czapki – zostaną w 100% przekazane na konto Snow Leopard Trust.
“Speed up! Zbieraj metry dla śnieżnej pantery.” – w sobotę 5 marca to motto przyświecać będzie pasjonatom skitouringu w kilkunastu krajach. Założenie jest proste: im więcej uczestników da z siebie wszystko, tym większa kwota zasili fundusz organizacji Snow Leopard Trust. Nie ma znaczenia, czy pierwszy raz zakładasz narty turowe czy jesteś zaprawionym w bojach skiturowcem – liczy się każdy krok pod górę.
Międzynarodowy Dzień Śnieżnej Pantery odbędzie się w 12 krajach, a każdemu wydarzeniu towarzyszyć będzie bogaty, motywujący do działania program i świetna atmosfera.

Jeśli jednak wolisz udać się na skiturową wycieczkę we własnym zakresie, zrób to 5 lub 6 marca i weź ze sobą urządzenie GPS! Następnie prześlij dokumentację trasy za pomocą formularza na stronie
dynafitint.typeform.com/sld2022 do godziny 18:00 (CET) w niedzielę 6 marca. DYNAFIT zamieni każdy pokonany przez ciebie metr przewyższenia na 1 eurocent dla Snow Leopard Trust!
Zapraszamy do wzięcia udziału w 13 edycji Międzynarodowego Dnia Śnieżnej Pantery w jednej z poniższych lokalizacji. Aktualizacje i szczegółowe informacje pojawiać się będą na stronie dynafit.com/snow-leopard-day-2022.


NIEMCY – Füssen, Tegelberg
FINLANDIA – Äkäslompolo
FRANCJA – Val Thorens
GRECJA – Falakro Mountain, Drama (19-20 lutego)
WŁOCHY – Spiazzi di Gromo, Bergamo
NORWEGIA – Tusten ski area, Molde
AUSTRIA – St. Johann in Tirol
POLSKA – Zawoja, Mosorny Groń (26 lutego)
SZWAJCARIA – Berghaus Sulzfluh, Partnun, St. Antönien (6 marca) SŁOWENIA – Zelenica
HISZPANIA – Le Cerdanya (6 marca)
CZECHY – Dolní Morava