II – 2007

II Otwarte Skitourowe Zawody
o Puchar Polar Sportu

WYNIKI – MĘŻCZYŹNI

Miejsce

Numer

                 Imię i nazwisko

         Czas

1

124

Szymon Zachwieja

1:21:32„

2

107

Jacek Czech

1:21:34„

3

158

Bartłomiej Golec

1:21:57„

4

129

Andrzej Mikler

1:23:04„

5

153

Marcin Trybała

1:23:47„

6

122

Jerzy Zachwieja

1:23:52„

7

147

Tomasz Brzeski

1:23:58„

8

109

Kornel Rakus

1:26

9

134

Jacek Trzop

1:27

10

159

Marcin Piętka

1:28

11

157

Aleksander Szwed

1:30

12

128

Piotr Grzegorzek

1:31

13

114

Bartosz Chmielewski

1:35

14

123

Szymon Sawicki

1:36

15

127

Marek Kilarski

1:37

16

126

Tomasz Borowiec

1:38

17

149

Michał Hudyka

1:41

18

125

Przemysław Knap

1:42

19

137

Krzysztof Rogóż

1:43

20

136

Daniel Kessler

1:44

21

121

Marcin Nowak

1:44:05„

22

139

Stanisław Wierzbanowski

1:45

23

144

Witold Kaszkin

1:47

24

116

Tomasz Gunia

1:48

25

138

Janusz Poręba

2:01

26

100

Bogdan Frydryszak

2:04

27

119

Zbigniew Rajtar

2:07

28

142

Rajmond Starzyk

2:09

29

164

Andrzej Rostworowski

2:10

30

163

Jerzy Rostworowski

2:11

31

152

Grzegorz Tereszkiewicz

2:15

32

146

Maciej Głogoczowski

2:22

33

156

Jakub Adamczyk

2:23

34

135

Jakub Bar

2:24

35

161

Krzysztof Banot

2:25

36

145

Paweł Tylek

2:27

37

143

Tomasz Synowski

2:31

38

104

Marek Sztefko

2:32:12„

39

120

Piotr Buczyński

2:32:25„

40

160

Stanisław Banot

2:35

41

108

Robert Lorek

2:36

42

118

Tomasz Popiołek

2:37

43

111

Marcin Chrobak

2:38

44

148

Piotr Materniak

2:39

45

154

Grzegorz Żyżyński

2:41

46

133

Jacek Jaworski

2:45

47

162

Maciej Grabski

2:52

48

151

Tomasz Kozłowski-Fischer

2:58

49

150

Robert Florek

2:59

50

112

Grzegorz Nowak

3:14

51

200

Grzegorz Rojek

3:17

52

106

Mariusz Woźniak

3:20

53

113

Łukasz Kadłubowski

3:21

54

117

Leszek Sarzyński

3:32

55

132

Grzegorz Grzegorczyk

3:40

56

131

Artur Wojciechowski

3:46

57

103

Jan German

4:02

58

110

Andrzej Legutki

4:05

59

155

Marek Pałka

4:50

60

105

Tomasz Wróblewski

4:57

WYNIKI – KOBIETY

Miejsce

Numer

Imię i nazwisko

Czas

1

24

Aleksandra Dzik

1:36

2

33

Julia Wajda

1:43

3

25

Klaudia Tasz

1:44

4

26

Debora Jaworska

1:57

5

36

Katarzyna Rams

2:06

6

37

Anna Tybor

2:11

7

18

Katarzyna Buczyńska

2:17

8

31

Bożena Wajda

2:29

9

8

Katarzyna Kołek-Wacyk

2:31

10

19

Dorota Bodzioch

2:36

11

35

Katarzyna Machalica

2:41

12

30

Alicja Poręba

2:46

13

11

Ewa Sztefko

3:12

14

15

Krystyna Radwańska

3:18

15

12

Agnieszka Musialik

3:40

16

1

Anna Frydryszak

3:41

17

38

Grażyna Dec

3:42

18

13

Romana Wożniak

3:45

19

16

Kalina Napierała

3:53

20

4

Anna Kołek

3,58

21

14

Barbara German

4:03

22

27

Marta Stajniak

4:05

23

17

Małgorzata Stojek

4:30

24

40

Paulina Pietrzykowska

4:31

Gratulujemy i dziękujemy za udział wszystkim zawodnikom. Zapraszamy za rok!
Szczególne podziękowania dla sponsorów, którzy zapewnili wspaniałe nagrody!

Share on Facebook